VYBRAŤ VEĽKOSŤ

pás boky
Vezmite meter a odmerajte pás a boky.
Vyberte, ktorá kategória produktov bude pre vás / osobu, o ktorú sa staráte, najlepšia: :
veľkosť

Ako vybrať správnu veľkosť?

Je to jednoduché - v prípade urologických vložiek alebo anatomicky tvarovaných vkladacích plienkach venujte pozornosť požadovanej savosti. V prípade absorpčných výrobkov z polootvoreného a uzavretého systému použite túto kalkulačku veľkosti.

Správny výber produktu nie je založený iba na vhodnej kategórii, závisí ale aj od jeho veľkosti. Nesprávna plienka môže ovplyvniť zdravie používateľa ale aj navýšiť náklady.

Často sa stáva, že je zvolená príliš veľká plienka, pretože vyvoláva dojem, že sa do nej zmestí aj viac tekutín . Vhodnejšie je siahnuť po produkte s vyššou absorpciou, ktorý bude ale dobre sedieť ale aj správne absorbovať.

Dobre priliehavá plienka zaisťuje::

  • väčší komfort pre užívateľa,
  • menej práce pri výmene posteľnej bielizne,
  • zníženie nákladov na bielizeň.

Plienka, ktorá je príliš malá , sa trie o pokožku a vytvára nepríjemné odreniny v páse alebo v slabinách, čo môže viesť k podráždeniu pokožky. Najmä v prípade osôb pripútaných na lôžko sa môžu takéto podráždenia zmeniť až na rany, ktoré sa ťažko liečia.

Plienka, ktorá je príliš veľká , nezabezpečí dokonalé priľnutie k telu, čo zvyčajne vedie k bočným únikom. To nielen znižuje pohodlie pri používaní, ale tiež zvyšuje náklady na pranie bielizne.

!

Pretože pokožka sa sama nedokáže ochrániť

Špeciálna starostlivosť:
- o suchú a citlivú pokožku
- o preležaniny
- v prípade inkontinencie moču

zobraziť produkty