Pre aktívnych mužov

Väčšina mužov, ktorí radi trávia svoj čas aktívne nevedia, kde začať, keď zistia, že majú inkontinenciu. Vo väčšine prípadov skrývajú svoj problém a nie sú ochotní poradiť s lekárom alebo sa zdôveriť svojej partnerke alebo priateľovi. Muži sú zahanbení a izolujú sa od svojich priateľov a rodiny. Nemusí ale tomu tak byť.

Prvým krokom je prijať tento problém je prekonať zahanbenie a rozpaky. To dopomôže k rozhodnutiu navštíviť lekára a začať používať absorpčné produkty. Ak trpíte inkontinenciou moču, nemajte obavy a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.

Začnite používať urologické vložky Seni Man alebo navliekacie plienkové nohavičky Seni Active, ideálne pre aktívnych mužov.

Urologické vložky Seni Man sú určené pre mužov, ktorí hľadajú bezpečnosť a komfort. Tieto vložky sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú anatomický tvar, ktorý sa prispôsobuje mužskej anatómii a poskytuje voľnosť pohybu.

Elastické navliekacie plienkové nohavičky Seni Active sú ideálnym riešením pre aktívne osoby, ktoré si cenia pohodlie a bezpečnosť. Vďaka prémiovej kvalite zaručujú komfort a spoľahlivú ochranu. Ľahko sa obliekajú a vyzliekajú - rovnako ako obvyklá spodná bielizeň.