Prečo si vybrať Seni Care?

Citlivá koža, zvlášť koža starších osôb alebo osôb, ktoré používajú absorpčné produky na inkontinenciu moču/stolice, si vyžaduje správnu starostlivosť. Osobitnú pozornosť vyžadujú tie časti tela, ktoré sú vystavené stálemu kontaktu s dráždiacimi faktormi, ako sú moč, stolica, pot, a pod. Výnimočnú ochranu potrebujú aj miesta, ktoré najčastejšie podliehajú vysušeniu a rohovateniu – lakte, kolená a päty.

Keď sa staráme o kožu, mali by sme obmedziť kontakt kože s dráždivými substanciami. Treba preto používať prípravky z jednej línie, najlepšie také, ktoré majú neutrálne pH.

Prečo si vybrať na ošetrenie kože špeciálne prípravky Seni Care?

  • Špeciálne vybrané receptúry jednotlivých prípravkov zaručujú dokonalú účinnosť na koži, ktorá si vyžaduje osobitnú starostlivosť, je suchá a citlivá.
  • Prírodné zloženie použité v prípravkoch Seni Care spôsobuje, že sú pre kožu bezpečné, dokonca aj pre kožu veľmi citlivú.
  • Všetky prípravky Seni Care majú pre kožu optimálne, ľahko kyslé pH.
  • Prípravky Seni Care posilňujú ochrannú vrstvu kože, vďaka čomu sa stáva odolnejšia voči podráždeniu.
  • Vďaka vhodne vybranému zloženiu, sú prípravky Seni Care neobyčajne jemné a účinné, chránia hydrolipidový plášť kože.
  • Široká ponuka v rámci jednej série dovoľuje vybrať si také produkty, ktoré sa budú jednotlivo dopĺňať v 3 krokoch starostlivosti o kožu:
Jemné čistenie:

Na výber sú produkty s použitím s vodou alebo bez vody – výber záleží od uprednostňovaného spôsobu ošetrovania. Prípravky Seni Care neobsahujú mydlo, čo zmenšuje riziko podráždenia kože. Prípravky Seni Care majú viacero funkcií, čo dovoľuje obmedziť používanie ošetrujúcich prostriedkov a minimalizovať riziko podráždenia kože.

Regenerácia:

Špeciálne vybrané zloženie umožňuje naplniť osobitné potreby kože – prípravky Seni Care posilňujú regeneráciu pokožky, vyživujú, podporujú, zvláčňujú a zabezpečujú každodennú ochranu citlivej kože

Účinná ochrana:

Na výber sú ochranné prípravky s oxidom zinočnatým alebo s arginínom – výber záleží od uprednostňovanej ochrannej bariéry.